Bijzonderheden: Deze auto is een zogenaamde Rubberbumper. Kleur wit met een zwart lederen interieur dat er nog prachtig uit ziet. De carrosserie is nog geheel
Bijzonderheden: Geproduceerd van 1949 tot en met 1952. Deze van oorsprong Italiaanse auto heeft nog zijn eerste lak en is nooit gerestaureerd. Dit is zeer
Bijzonderheden: Gepresenteerd in de klassieke Ferrari-kleurencombinatie van Rosso Corsa over lederen Nero-stoelen, wordt het stijlvolle uiterlijk van dit
Bijzonderheden: De hier gepresenteerde 280 SLPagode stamt uit 1969 en heeft de eerste tijd op Gran Canaria gereden waarna de auto naar Duitsland is
Bijzonderheden: De Willys MB jeep, ook gemaakt als de vrijwel identieke Ford GPW, is een kleine, algemeen inzetbare vierwielaangedreven terreinwagen, gebruikt
Bijzonderheden: Onder de motorkap bevindt zich een 3,0 liter V8, die klein is voor een V8, maar mooi kan toeren, met een drie-kamer carburateur. Hij
Bijzonderheden: Mooie gerestaureerde HY Pick Up . Voorzien van een nieuwe huifkap , laadruimte professioneel afgetimmerd en voorzien van banken welke makkelijk
Bijzonderheden: Zeldzame Furgonchino met hoog dak , origineel ,compleet en ongerestaureerde Autobianchi met weinig kilometers. De foto's spreken voor
Bijzonderheden: De hier gepresenteerde SL is een zeer originele auto met maar 81.000 miles gereden. Hij rijdt en schakeld zoals een top Mercedes rijdt. Deze
Bijzonderheden: Deze auto is body-off gerestaureerd en ziet er nog steeds fantastisch uit. De rijeigenschappen zijn dan ook zeer goed, evenals de remmen, de
Bijzonderheden: Nog maar net binnen of de eerste trouwrit werd al vastgelegd.. Daar is ie inderdaad uitermate geschikt voor en dat plezier wilden we het
Bijzonderheden: Deze auto heeft Nederlandse papieren. Het is een zeer goed rijdende, sturende, Fiat. Hij ziet er nog zeer origineel uit en heeft twee kleuren,
Bijzonderheden: Samen met de 500SL werd ook in 1980 de 380SL (BM107.045) en de 380SLC (BM107.025) geïntroduceerd als vervanger van de
Bijzonderheden: Het model dat wij hier presenteren is een mooie Premiere, uitgevoerd in licht blauw met een blauw lederen interieur. De banden zijn van het
Bijzonderheden: Opel bood de Rekord A niet aan als cabriolet. Toch kon deze wens voor een 2-deurs en zeer chique cabriolet vervuld worden. Twee
Bijzonderheden: Deze C2 is een rode auto met zwarte bekleding. Het is een fantastische Corvette die onder de motorkap er nog als nieuw uit ziet. HIj rijdt,
Bijzonderheden: Het hier gepresenteerde model werd geleverd in de kleur Old English White en heeft een rood gestreept interieur. De motor loopt goed evenals
Bijzonderheden: Deze Cabriolet D is al ongeveer tien jaar in het bezit van de afzender met de begeerlijke en schaarse Cabriolet D carrosserievorm. Is
Bijzonderheden: De Alfa Romeo Giulia-lijn werd geproduceerd van 1954 tot 1965. In totaal werden er ongeveer 132.000 exemplaren geproduceerd in de fabriek in
Bijzonderheden: De hier gepresenteerde auto komt uit Portugal en is nog bijna helemaal origineel. Hij moet nog wel een keer glad gemaakt en gespoten worden. De